« رونمایی ویکتوریا از آخرین وصیت پدر | صفحه‌ی اصلی | ماه و ماهی »

ایرانی، جنس ایرانی بخر

September 22, 2015

رفته بودم شهروند آرژانتین گوشت بخرم. آخر شب بود و فروشگاه خلوت‌تر از همیشه. همان‌قدر که از محیط‌های شلوغ و بسته متنفرم، فروشگاه‌های خلوت را دوست دارم. آدم می‌تواند سر صبر برای خودش بچرخد و نگاه کند و توی قفسه‌ها دنبال چیزهای تازه بگردد. از کنار قفسه شامپوها که رد می‌شدم، قوطی/بطری‌ های شامپو بدن یکی از برندهای داخلی چشمم را گرفت. سعی کرده بودند بیش‌ترین شباهت را به قوطی/بطری‌های نیوه‌آ داشته باشند. من هم که ساده. گفتم چه وقتی بهتر از این برای حمایت از تولید ملی. شما هم اگر دو ماه حقوق‌تان عقب افتاده باشد تصمیم می‌گیرید از صنایع ملی حمایت کنید. بعد هم فکر کردم حالا که قرار بر مقایسه با نیوه‌آ است، باید به قاعده‌ی همیشه «خنک کننده‌اش» را بردارم.
فردایش، وقت دوش قبل از خواب، نوبت رسید به افتتاح خرید تازه. از گردن و شانه‌ها و سینه شروع کردم و پایین آمدم. چند ثانیه که گذشت، خنک شدن شروع شد. چند ثانیه‌ی دیگر گذشت، من همچنان مشغول خنک شدن بودم. وقتی رسیدم به مچ پا، تازه فهمیدم چه بلایی سرم آمده. لرزم گرفته بود، بخشهای بسیار مهمی از بدنم بی‌حس شده بود (حتماً باید اسم بیاورم؟) و البته همچنان مشغول خنک شدن بودم.
خلاصه کنم، حالا که این‌ها را می‌نویسم دیگر سگ لرز نمی‌زنم، اما دو روز است که «سوندی» شده‌ام. چیزی احساس نمی‌کنم، هیچ چیز. به نظرم کار از کار گذشته و حالا فقط با یک زگیل پوستی بزرگ میان پاهایم طرفم. حالا شما هم این وسط دور برندارید، ادعایی ندارم، بزرگ را در مقایسه با زگیل گفتم. تازه بعد از این ماجرا آدم مگر می‌تواند ادعایی داشته باشد؟
از خودتان مراقبت کنید، به بدنتان احترام بگذارید، پشتیبان صنایع ملی باشید و اگر دچار انزال زودرس هستید، به جای کمک گرفتن از قرص و اسپری، سری به فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزنید و شبیه‌ترین شامپوبدن ایرانی به شاپو بدن نیوه‌آ را انتخاب کنید. فقط حواستان باشد، بیش‌تر از یک قطره مصرف نکنید...

لينک مطلب | 9:04 PM