« روایت عاشقانه‌ای از مرگ در ماه اردیبهشت | صفحه‌ی اصلی | دعوت به مراسم چس‌ناله خوانی »

برای ورشکسته‌های روزآنلاین

September 17, 2009

مدتی پیش از روزآنلاین ای-میل زدند که اگر اجازه می‌دهید قراری بگذاریم و درباره‌ی«مرگ‌بازی» حرف بزنیم، آقایی هم یکی دو روز بعدش زنگ زد که بله، از کتاب خوشم آمده و اگر امکان دارد یک قرار گفت‌و‌گو بگذاریم. من اجازه خواستم که در این‌باره فکر کنم و یکی دو روز بعد، برای آن آقا ای-میل زدم که به دلایلی تمایل ندارم با روزآنلاین مصاحبه کنم.
حالا هم برایم مهم نیست که آقایان - ظاهرا - برای تلافی کردن «نه»‌ای که شنیده‌اند، تغییر موضع داده‌اند و چیزی در رد «مرگ‌بازی» نوشته‌اند و از بیخ و بن کتاب را زده‌اند؛ اما نمی‌فهمم چه کسی و با چه هدفی اسم من را پای آن یادداشت کذایی نوشته و در روزآنلاین برای من به عنوان همکار روزآنلاین پروفایل درست کرده است.
من با سیاست، مشی و باورهای سیاسی آدم‌های ورشکسته‌ای که روزآنلاین را اداره می‌کنند یا از همکاران این سایت هستند، مخالفم و هرگز با این سایت همکاری نکرده‌ام. این‌ها را هم اینجا می‌نویسم چون دلم نمی‌خواهد به خاطر شیطنت یک مثلا روزنامه‌نگار، بازخواست شوم.

پی‌نوشت: نمی‌دانم چرا هروقت می‌خواهم از این فضای مجازی و حاشیه‌هایش فاصله بگیرم، یکی می‌آید و سنگی می‌اندازد...تصمیم من اما تغییری نکرده و نمی‌کند.
از حسین عزیز هم ممنونم که یادداشت کذایی روزآنلاین را در گورد شِر کرد و اصل ماجرا را برایم گفت.

لينک مطلب | 12:42 AM