« ... | صفحه‌ی اصلی | تماشای یک رویای تباه شده »

باید بروم... + پی نوشت

January 17, 2007

نمی‌دانم یک سال پیش که سیدرضا شکرالهی بزرگوارانه پیشنهاد داد به خوابگرد بیایم به چه فکر می‌کرد و درست هم یادم نیست که من دنبال چه می‌گشتم که با اشتیاق پیشنهادش را قبول کردم؛ امروز ولی هیچکدام آن آدم‌های سابق نیستیم و نقاط مشترک سابق را نداریم و دیوار بی‌اعتمادی میان‌مان بلندتر از همیشه است. شاید برای همین است که این بار من پیشنهاد حذف شدن ناتور از خوابگرد را می‌دهم و او با اشتیاق می‌پذیرد؛ تا شاید این نیمچه رفاقت رو به قبله بیشتر از این درد نکشد و بی‌حرمت نشود و مرزبندی‌های جدید من هم کسی را آزار ندهد و خوابگرد هم همانی بماند که دیگران دوست ‌دارند. با وجود همه‌ی اختلاف نظرها، بی‌انصافی است اگر نگویم که سیدرضا شکرالهی میزبان مهربانی بود.
ناتور از خوابگرد حذف می‌شود؛ به خانه‌ی دیگری هم نمی‌رود فعلا. دل‌زده‌ام از این فضا و بعضی آدم‌هایش و همین کافی است برای آنکه دوست نداشته باشم دوباره از نو چیزی را شروع کنم. دنبال تجربه‌های تازه‌ام، نجربه‌های تازه و هیجان‌انگیز. باید بروم...

پ.ن: و اگر روزی در وبلاگ‌ها و سایت‌ها به کامنتی توهین آمیز، تند یا جنجال آفرین برخوردید که اسم من را بالایش نوشته بودند، بدانید که جعلی است.

لينک مطلب | 1:52 PM